Prahy nabíjení baterie ThinkPadů se vrací do Lenovo SettingsProfi

Prahy nabíjení baterie ThinkPadů se vrací do Lenovo Settings

Pamatujete, jak zmizela možnost uživatelského nastavení prahů nabíjení baterie na ThinkPadech? Pokud vás to rmoutilo, již si nezoufejte – prahy nabíjení baterie se vrací!

Nová verze aplikace Lenovo Settings pro Windows 10 (nezapomeňte, že musíte mít jak aktuální verzi Lenovo Settings, tak systémového ovladače Lenovo) opět přináší možnost detailně nastavit prahy nabíjení baterie pro ThinkPady.

16722823_10155086237659082_4880677946828005478_o

Aplikace dává – stejně jako dříve ThinkVantage Power Manager – možnost nastavit, kdy se má baterie začít nabíjet, kdy má nabíjení skončit, no a samozřejmě je tyto prahy možné nastavit samostatně pro každou baterii v zařízení (např. v případě ThinkPadů s PowerBridge, jako je X260 či T460).

Další informace:

Zdroj: Lenard Gunda, Lenovo INsiders

  • Petr Vones

    Myšlenkové pochody v těchto fimách jsou mi záhadou. Vlastnost která tam byla od nepaměti odstraní a teprve když už jim asi dojdou všechny kůl fíčury a neví co dál, tak to tam opět vrátí. Pozadí toho jak a kdo o tom rozhoduje je snad zajímavější než ta věc samotná :-)

    • Tomáš Valenta

      To sice ano, taky nevím, kdo to nechal tak dlouho být, ale zpátky to je. A jelikož to nebylo deklarované, slíbené, nic, tak je to pořád lepší než drátem do oka.