Copyright

S výjimkou převzatých materiálů jsou autory veškerého obsahu na Lenovo Blogu CZ (především textů, obrázků, fotek a videí) autoři blogu. Článkům, fotografiím nebo videím jejich autoři věnovali spoustu svého času, přirozeně si tak Lenovo Blog CZ na obsah vyhrazuje veškerá práva.

Budeme rádi, když budete obsah z Lenovo Blogu CZ rozšiřovat či používat především ku prospěchu aktuálních či potenciálních uživatelů zařízení Lenovo, nicméně za dodržení určitých pravidel:

 • Využijete-li pouze část obsahu (např. obrázek, část textu, video), rádi bychom, abyste vždy uvedli živý odkaz (ne pouze adresu na zdroj, ale odkaz, na který se dá kliknout) na daný článek či stránku, ze které použitá část pochází.
 • Nepoužívejte a nevystavujte celé znění žádného z našich článků. V tomto případě využijte, prosím, některou z následujících možností:
  • Využijte náš RSS kanál, prostřednictvím kterého můžete snadno a automaticky publikovat obsah na svém webu bez dalších starostí.
  • Použijte pouze nadpis, úvodní obrázek a úvodní odstavec s přímým odkazem na daný článek, nebo stránku na Lenovo Blogu CZ. Příklady viz níže:
   lbcz-1[3]
   lbcz-2[3]

Pokud máte zájem využívat obsah z Lenovo Blogu CZ ve větší míře (např. linkovat všechny recenze, nové články, příspěvky z konkrétní kategorie apod.), prosím, nejprve nás kontaktujte.

  Kontaktujte nás

  captcha