Portál s ovladači, software a zdroji pro stará zařízení

2. 11. 2014 | 6

Lenovo konečně vyslyšelo nářky uživatelů, kteří vlastní staré modely zařízení, a spustilo portál s ovladači, software a dalšími zdroji ke stažení pro tyto stroje. Ale bez záruk.

S tím, jak Lenovo aktualizovalo svůj webový portál podpory, který nabízí jak informace o záruce a servisu, tak zde najdeme soubory a jiné zdroje (ovladače, aplikace, nástroje, dokumenty) ke stažení, odstranilo velkou spoustu souborů ke stažení pro většinu starších zařízení. Ačkoliv spoustu těch nejpopulárnějších starých zařízení nakonec na popud nespokojených uživatelů přidalo, stále nejsou na novém webu ani zdaleka všechny.

Lenovo EOL Portal najdete zde.

To se nyní mění, Lenovo vyslyšelo výtky uživatelů starších zařízení a metodou „aby se vlk nažral a koza zůstala celá“ staré soubory doplnilo. Nenajdeme je sice na klasickém „moderním“ portálu, spuštěn však byl nový portál (po vzoru expresního portálu) se zdroji pro zařízení označená jako EOL (End of Life = zařízení, která Lenovo již nepodporuje a byla z tohoto hlediska již vyřazena). Lenovo však zároveň upozorňuje, že všechny zdroje a informace na tomto portálu poskytuje tak, jak „stojí a leží“, tedy bez záruky.

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky