Skvělá akce v eshopu Alza – Moto Z Play s reproduktorem JBL za neuvěřitelně nízkou cenu!

Skvělá akce v eshopu Alza – Moto Z Play s reproduktorem JBL za neuvěřitelně nízkou cenu!

Vždy potěší, když k nákupu dostaneme nějakou drobnost jako pozornost. Málokdy se stává, že má takovýto dárek větší hodnotu. U mobilních telefonů je zvykem obchodníků občas přidat do balení nějaký ten zadní kryt, fólii či ochranné sklo.

Velmi mě tedy překvapilo, když jsem na stránkách Alzy našel skvělou nabídku na Lenovo Moto Z Play, ke kterému Alza dává jako dárek doplněk Moto Mod reproduktor JBL SoundBoost. Zaplatíte tedy 7 999Kč za telefon, který ještě před nedávnem stál 10 499Kč a ještě k tomu dostanete reproduktor JBL SoundBoost, který stojí tři tisíce.

Lenovo Moto Z Play se chlubí skvělým 5,5“ Super AMOLED displejem s Full HD rozlišením, výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 625, 3GB paměti RAM, 32GB interním úložištěm a 16Mpx fotoaparátem se světelnosti f/2.0 s fázovou detekcí a laserovým automatickým ostřením.

Reproduktor JBL SoundBoost je doplněk Moto Mod, který se za pomocí silných magnetů přichycuje k zadní části telefonu. Má výkon 6W a na jedno nabití vydrží hrát až 10 hodin.

Více informací o modulu JBL SoundBoost se dočtete v článku Recenze: Moto Mods – složte si svůj telefon.
  • Moto Z Play je výborný telefon, z vlastní zkušenosti ho mohu všema deseti doporučit (výborné zpracování, kvalitní materiály, velmi dobrá výbava, hardware i výkon) – dokonce se mi v některých ohledech líbí víc než prémiový Moto Z (je těžší a tlustší, takže působí masivněji). O podpoře Moto Mods ani nemluvě. Ačkoliv JBL repro zrovna mě příliš neoslovuje, ačkoliv věřím, že pro mnohé je to zajímavý doplněk (navíc když je zdarma…) třeba jen na malou komorní party s kamarády a muzikou.

    • Zivan

      Ale kdyby si Lenovo ten reproduktor nechalo a snizilo cenu o ty 3 tisice, tak by to bylo jeste lepsi :D