IFA 2015 už čeká!

27. 8. 2015 | 1

Po vzoru CESu v Las Vegas a MWC v Barceloně jsme od Lenova dostali pozvánku na letošní veletrh a výstavu IFA v Berlíně, které se samozřejmě rádi zúčastníme. Dnes si povíme, co nás čeká a co od nás zase můžete čekat vy!

IFA je každoroční veletrh a výstava spotřební elektroniky, která za poslední roky vykrystalizovala do podoby, kdy se největší světoví výrobci pochlubí obvykle svými novými přírůstky ve světě mobilních zařízení. Tradičně je zde k vidění obrovské množství mobilních telefonů a tabletů, ale výjimkami rozhodně nejsou ani počítače či notebooky. Jedná se však o výstavu veškeré spotřební elektroniky, a tak nepřekvapí ledničky, televize, VR, reproduktory či kávovary.

Loni jsme také měli možnost ve jménu Lenova se berlínského veletrhu zúčastnit a museli jsme uznat, že start rozhodně nebyl špatný. Letos by mělo být na řadě něco o třídu lepšího! Ačkoliv pobyt v Berlíně bude velmi krátký (příjezd 2. 9. odpoledne, odjezd 4. 9. v poledne), plán je jasný – nasát maximum informací, které nám Lenovo je schopné předat, a samozřejmě se o ně podělit s vámi!

Nejdůležitější událostí bude samozřejmě ihned středeční večer (2. 9. 2015), kdy Lenovo pořádá „Global Launch“. Na této několikahodinové akci má Lenovo představit nové, zatím neoznámené produkty. Nemohu moc prozradit, ostatně ani toho moc nevím, nicméně hovořilo se minimálně o desítkách nových produktů napříč celým portfoliem společnosti, tak se nechme překvapit. Loni Lenovo v Berlíně představovalo i nové ThinkPady, hlavní váha však ležela na mobilních telefonech a jim podobných zařízení. Uvidíme, zda se ukáže i Motorola.

Pokud to bude časově možné, budeme se snažit přinést také reportáž ze stánku Lenovo na výstavišti, nicméně čtvrteční plán je velmi nabitý a pátek je již odjezd.

Zajímá vás něco konkrétního? Dejte vědět v komentářích!

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky