Co nás čeká a nemine

10. 3. 2016 | 6

Protože všichni fanoušci (doufám) čekáme na nové ThinkPady, nové stroje se Skylakem a ještě lepší a novější telefony. Dnes se podíváme na takový malý přehled toho, co nás čeká a (snad) nemine v následujících týdnech.

Recenze na Lenovo Vibe X3

V minulém týdnu jsme Vám představili nový velmi zajímavý a velmi diskutovaný mobilní telefon Lenovo Vibe X3. První pohled ZDE. V nejbližší době nám Jakub Vaněk přiblíží, jak moc se mu telefon líbil, co konkrétního se mu nezdálo a jaké problémy by mohl mít, ale doufáme, že klady budou převyšovat zápory a nový model bude pokračovat tam, kde starý končil. Jistě jsme zvědaví na to, jak hrají stereo reproduktory se softwarovým vylepšením Dolby Atmos.

lenovo-smartphone-vibe-x3-dual-front-speakers-2Recenze Lenovo Miix 700

Nové značení, nové procesory, Windows 10, HiRes displeje. To zní zajímavě, ale nebude právě Win 10 největší průšvih na tomhle 12″ zařízení 2v1? Přeci jenom 12″ je na tablet už moc a na notebook pro některé málo. Můžeme se těšit na prémiové materiály a prémiový vzhled, to vše nám řada 700 nabídne. Nesmím zapomenout zmínit největší výhodu tohohle zařízení a to je možnost použití aktivního stylusu, zda se jedná o řešení od Wacomu nebo podobného profi dodavatele, se dozvíme v recenzi.

lenovo-tablet-ideapad-miix-700-front-with-pen-16

Recenze Lenovo Yoga 700

Když budeme recenzovat 2v1, nesmíme opomenout ani Yoga zařízení. Top model téhle řady jsme již na blogu měli. Články máme dokonce dva, jeden od Matěje: zde a poté druhý pohled od něžnějšího pohlaví a to konkrétně od Petry: zde. Co takhle o něco levnější varianta pro někoho, kdo chce slušný stroj, ale neche platit horentní sumy za top modely? Nejpozději další pondělí zde máte úplnou recenzi tohoto stroje, který momentálně sám používám každý den několik hodin.

lenovo-laptop-yoga-700-14-mainHistorie IBM

S nečekaným zájmem, alespoň co se týká počtu přečetní, se setkal článek z historie IBM. Protože se má jednat o mini sérii (uvidíme, kolik nakonec bude článků), už teď vám mohu s klidným srdcem slíbit, že co nevidět nám přibude na blogu další odborný a podrobný článek od našeho „ThinkPad Ultras“, Tomáše Valenty. A to již tenhle víkend. Myslím, že se máme na co těšit.

Co vám můžeme slíbit

V dohledné době bychom měli dostat exkluzivně na recenzi Lenovo ThinkPad Yoga P40, relativně hodně diskutovaný profi nástroj na tvorbu obsahu. Velký výkon, malé tělo, více režimů, aktivní stylus, ThinkPad technologie. Lhal bych vám, kdybych řekl, že se na něj netěšíme. Jediným problémém je to, že nevíme, kdy bude, víme ale, že bude. Měli bychom jej mít první, ale nevíme kdy.

lenovo-laptop-thinkpad-p40-yoga-keyboard-6

Další ze zařízení, o kterých jednáme, jsou ThinkPady X260 aT460(s), které jsou takové stálice mezi profi stroji a nabízí výborný poměr mobility/výkonu/kvality…

Závěrem

My se těšíme. Těšíte se i vy?

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky