Retro ThinkPad je třeba důkladně zvážit

10. 7. 2015 | 5

Obrovská reakce na můj blogový příspěvek o tom, že by Lenovo mohlo vytvořit ThinkPad inspirovaný „retro“ designem, překonala i moje nejdivočejší představy. S obrovským náskokem porazil všechny ostatní příspěvky na blogu jak v počtu přečtení, tak v počtu komentářů. Komentáře jsou navíc vysoce podrobné, obsahují skvělé nápady a spoustu zápalu pro věc. Na téma designu ThinkPad jsem obdržel také e-maily a dokonce několik starých dobrých dopisů. Opravdu si vážím úsilí obsaženého v tak bohaté a cenné zpětné vazbě. „ThinkPadisté“ jsou vskutku jedineční!

Zajímavý mrak slov na základě komentářů na blogu

Zajímavý mrak slov na základě komentářů na blogu

Komentáře otevírají mnoho důležitých témat ohledně tohoto konceptu. Klávesnice, displeje, tlačítka, porty, panty a dokonce i logo bylo mnohokrát zmíněno. Nepřekvapuje mě to, protože právě tyto věci se za posledních více než dvacet let naší práce změnily nejvíc.

Měli bychom dodávat všechny tři čepičky TrackPointu?

Měli bychom dodávat všechny tři čepičky TrackPointu?

Abychom lépe porozuměli požadavkům, které zazněly v komentářích, rozhodli jsme se spustit sérii průzkumů. Ty nám umožní získat zpětnou vazbu na široké spektrum témat a zároveň pomohou respondentům pochopit kompromisy, které je třeba během vývoje dělat. První průzkum se zaměřuje především na klávesnici a polohovací zařízení. Další průzkumy budeme vydávat s týdenními rozestupy. Nakonec se dostaneme k detailům, jako kterou čepičku TrackPointu preferujete. Některé průběžné výsledky budu zveřejňovat na blogu.

Pro mé čtenáře je toto skvělá příležitost vstoupit do diskuse a pomoci tak určit ty pravé přísady, z nichž lze takový ThinkPad vytvořit. Kliknutím zde se můžete zúčastnit průzkumu. Ještě jednou děkuji za váš zápal pro věc a zájem o tento koncept.

David Hill

Kdo je David Hill? David Hill je již po téměř dvě dekády hlavním designerem ThinkPadů, v současnosti zastává oficiálně pozici viceprezidenta korporátní identity a designu Lenovo. Více o Davidovi na jeho webu.

Přeloženo, zdroj: Lenovo Blog

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky