Nový Lenovo Blog CZ: jaký byste chtěli?

26. 7. 2013 | 10

Chceme spustit úplně nový Lenovo Blog CZ. Nechceme jen změnit grafiku, ale především rozšířit jeho funkce, možnosti a pohodlí používání pro všechny strany, které se s blogem dostávají do styku – čtenáře, prodejce, ale také autory a přispěvatele. A proto se vás ptáme: co chcete na blogu změnit, přidat, upravit, rozšířit?

Lenovo Blog CZ odstartoval v létě roku 2009 a postupem času se vypracoval z blogu několika nadšenců na největší české komunitní centrum o značce Lenovo, které přímo spolupracuje s českým zastoupením společnosti a je oficiálně uváděný jako zdroj informací o produktech a technologiích této značky. Z článků Lenovo Blogu CZ nečerpají pouze běžní uživatelé, ale velmi často také prodejci a jiní obchodní partneři značky.

lbcz-navstevnost-25255B4-25255D

Návštěvnost Lenovo Blogu CZ od jeho založení

Přestože se Lenovo Blog CZ vypracoval z malého blogu s několika desítkami návštěv denně do serveru s více než 20 000 unikátními návštěvníky měsíčně, na pozadí se nezměnilo vůbec nic – blog stále běží na uzavřené službě Blogger hostované společností Google. Jeho limity už delší dobu začínáme ze všech stran pociťovat.

Proto chceme v nejbližší době zázemí blogu upravit tak, aby odpovídalo našim potřebám. Ale nejde samozřejmě jen o nás, ale důležité je, aby plnil požadavky vaše, našich návštěvníků. Víme, co chceme my z pohledu správy a autorů, ale chceme slyšet vás – vaše názory, návrhy a myšlenky ohledně toho, co byste rádi na blogu změnili a jakým směrem se má ve své nové verzi ubírat.

Především chceme slyšet vaše názory a návrhy ohledně následujících témat:

  • Vzhled
  • Které funkce a vlastnosti změnit
  • Které funkce a vlastnosti zachovat
  • Co nového přidat

Své myšlenky, prosíme, pište do diskuse pod článkem – těšíme se na ně!

 

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky