Lenovo-store.cz

Lenovo-store.cz přichází s funkcí vyhledávání příslušenství

14. 12. 2021 | 2

Koupili jste si nové zařízení a nevíte, které příslušenství pro něj bude to pravé? Sháníte prodlouženou záruku a nejste si jisti, která je s vaším zařízením kompatibilní?

Právě na tyto otázky se zaměřil e-shop lenovo-store.cz, který přichází s funkcí „Najdi příslušenství“, funkcí, která tady dlouhá léta chyběla.

Práce s ní je opravdu jednoduchá, stačí zvolit, zda hledáte příslušenství nebo služby, vložit sériové nebo produktové číslo notebooku a stránka ihned zobrazí vše, co je s notebookem kompatibilní. Odpadá tak nutnost zdlouhavého vyhledávání správného příslušenství, které mnohdy bylo potřeba kupovat z více stránek. Lenovo-store.cz nabízí vše na jednom místě.

Osobně se mi nejvíce líbí vyhledávání prodloužené záruky. Třeba u oblíbené Premium Care, která obsahuje i NBD servis, vyhrazenou linku podpory, ale i například obsáhlou každoroční kontrolu stavu zařízení, bylo vyhledání kompatibilní verze opravdu složité. Ale v Lenovo-store.cz se zobrazí na pár kliknutí. Nemusíte tak mít strach, že si koupíte službu nebo příslušenství, které k vašemu zařízení nebude pasovat.

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky