Novinky ze zákulisí Lenovo Blogu – nové produkty, vánoční soutěž

3. 12. 2015 | 5

Tým Lenovo Blogu se dne 1.12.2015 zúčastnil tiskové konference v pražském muzeu voskových figurín Grévin, kde byly oficiálně představeny některé nové tablety a notebooky. Po malé efektní taneční ukázce se zúčastnění seznámili s čerstvými novinkami pro předvánoční trh.

#odvaznejiny!

Ústředním mottem celé tiskové zprávy byl hashtag „#odvaznejiny!“, který dobře charakterizuje představené produkty. Krátká taneční ukázka s využitím světelných efektů se nesla ve stejném duchu.

HML_5074 HML_5083 HML_5265

Nejzajímavějším produktem celé akce se stal bezesporu tablet YOGA Tab 3 Pro, který k oblíbené konstrukci známé z předchozích generací přidal několik vylepšení: čtveřici reproduktorů JBL s technologií Dolby Atmos, která přináší velice kvalitní prostorový zvuk, QHD IPS displej či vestavěný projektor, kterým lze promítat obrázky či filmy na zeď. Samozřejmostí je technologie AnyPen, díky které lze displej ovládat takřka čímkoliv.

HML_5299 HML_5304

S inovacemi přišly i tablety YOGA Tab 3 (neplést s výše popsanou Pro verzí). K dispozici budou ve dvou velikostech (8“ a 10“) a jako obvykle přináší něco navíc. Podobně jako u Pro verze byl zachován unikátní spodní kloub s otočným stojánkem, v tom je ale nyní i zabudovaný otočný fotoaparát. Tím lze otáčet v úhlu 180° a uživatel tak již není limitovaný jeho umístěním. Otočný 8 MPx fotoaparát ocení uživatelé také pro selfie fotografie.

Výrazně odlišné od zbytku portfolia jsou ale inovované vícerežimové notebooky YOGA 900 a YOGA 700. Ty si zachovávají své klady, známé z předchozích generací, přidávají ale opět něco navíc. YOGA 900 se pyšní nejnižší tloušťkou mezi vícerežimovými ultrabooky, 13,3“ QHD+ IPS displejem, kvalitním zpracováním a přináší nejnovější procesory Intel Core. Vylepšený byl i původní kloub, který nyní umožňuje snazší otáčení displeje. Osobně velmi oceňuji i návrat horní řady kláves.

Lenovo_YOGA_900_01 Lenovo_YOGA_900_02Lenovo_YOGA_900_03

YOGA 700 se bude vyrábět ve dvou úhlopříčkách (11“ a 14“), přinese Full HD IPS displej a v některých konfiguracích i grafické karty NVidia GeForce 940M. Samozřejmostí u obou nových laptopů YOGA jsou rychlé SSD disky a Windows 10.

Novinky z blogu

Na setkání jsme samozřejmě také řešili také další pokračování našeho volnočasového projektu, tzn. blogu jako takového. Pod záštitou oficiálního českého zastoupení jsme pro Vás (podobně jako minulý rok) připravili vánoční soutěž o hodnotné ceny. Snad nebudu moc předbíhat, když nastíním ceny: pod stromeček vám letos nadělíme jeden z připravených smartphonů či tablet!

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky