CES 2015: Nové ThinkPad Stack příslušenství a ThinkVision X24

14. 1. 2015 | 2

Lenovo na výstavišti CES nepředstavilo pouze nové Think notebooky, ale zároveň s nimi odhalilo i nové příslušenství. Nové ThinkPad Stack příslušenství by se dalo nazvat jako taková „mobilní kancelář“ a nový monitor ThinkVision X24 jako prémiový, avšak za přijatelnou cenu.

ThinkPad Stack

Úkolem tohoto příslušenství bude hlavně maximalizovat produktivitu i na cestách. „Stack“ je pak vlastně několik vyměnitelných „modulů“ pro maximální mobilitu. Celé tělo je provázáno magnety. Co je na tomto příslušenství zajímavé je to, že jednotlivé části mohou být jakkoli poskládány, čili v jakémkoli pořadí. Každý modul navíc obsahuje piny, přes které se připojuje k dalším částem.

Zařízení obsahuje i obrovskou power banku, čili baterii, o kapacitě rovných 10000 mAh a je zde možnost přes porty dobíjet i ostatní zařízení. Dále je zde dostupný i 1TB USB 3.0 úložiště. Jako další zde můžete najít bezdrátový přístupový bod a jako poslední částí je zde Bluetooth reproduktor.

ThinkPadStack

Když se na jednotlivá zařízení podíváme střízlivým pohledem, tak ani jedno není nijak výjimečné, nicméně jako celek tvoří nádhernou kombinaci, která nám umožní zbavit se otřesných kabelů a mít to nejdůležitější neustále při sobě.

Nové „Stack“ příslušenství bude dostupné začátkem dubna za ceny, které budou následující:

  • reproduktor za $89.99
  • power banka za $49.99
  • příst. bod + HDD za celkově $199.99

ThinkVision X24

ThinkVision X24 je dalším Lenovo monitorem.

Tloušťka celého monitoru je neuvěřitelných 7,5 mm a nabízí nám úhlopříčku 24“ (přesněji 23.8“) při rozlišení 1080p. Monitor oplývá IPS panelem, který Lenovo označuje jako „Neo Blade“. Zadní povrch monitoru je pokovovaný, což by mělo dát tušit, že se nejedná o monitor nižší třídy, nýbrž monitor prémiový. Monitor na těle dále obsahuje DisplayPort a HDMI porty, stejně jako nastavitelný stojánek, který je pochromovaný.

Stejně jako „Stack“ příslušenství, tak i monitor by měl být dostupný v měsíci dubnu za cenu $249.

ThinkPad_THINKVISION_X24_sh01

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky