Je libo tablet s Windows? Pak je tu nová Yoga Tablet 2 13″!

30. 11. 2014 | 7

Rodina „ohebných“ zařízení Yoga je typická tím, že spojuje možnosti produktivního fungování, ale i zábavy… O nové Yoze 2 13″ to platí dvojnásob!

Nová Yoga v sobě kombinuje věci, které jsou pro práci ideální, ať už systém Windows či 13″ Quad HD displej. Jako příjemný bonus se pak samozřejmě nabízí klávesnice, díky níž vaše produktivita mnohonásobně stoupne.

Nejnovější přírůstek doplní již uvedené modely 8″ a 10″, které byly ohlášeny 9. října.

„Jelikož stále rozšiřujeme a zdokonalujeme naši řadu Yoga, musíme taky naslouchat našim zákazníkům. Chceme jim dát to, po čem skutečně touží – od nového režimu „pověs“, větších displejů, až po výběr operačních systémů,“ říká Jeff Meredith, viceprezident tabletové divize, Mobile Business Group, Lenovo.

„Nová Yoga Tablet 2 13″ nyní nabízí perfektní řešení pro ty, kteří chtějí skladný pracovní nástroj.“

Ani tato Yoga nevybočuje z řady, oproti svým „rodinným příslušníkům“. Najdeme zde 4jádrový procesor Intel Atom a ultratenkou Bluetooth klávesnici. I zde je zvuk podpořen díky technologii Dolby. Co se týče displeje, jak jsem zmínil již předtím, najdeme zde Quad HD IPS panel. Yoga slibuje výdrž až 15 hodin na jedno nabití.

Yoga by měla být dostupná již od začátku listopadu prostřednictvím stránek lenovo.com, za cenu startující na $699.99. O dostupnosti na našem trhu vás budeme později informovat.

Výstřižek Výstřižek1 Výstřižek2 Výstřižek3

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky