Motorola a Lenovo: 5 věcí, které byste měli vědět

31. 10. 2014 | 6

Včera, 30. 10. 2014, byl oficiálně uzavřen obchod mezi Motorolou Mobility (potažmo Googlem) a Lenovem. Co z této akce můžeme vyvodit? Na veškeré podrobnosti se podíváme v našem článku.

1. Díky nákupu se Lenovo stane velkým hráčem v celosvětovém smartphone průmyslu

Yang Yuanqing říká:„Když jsme se dnes ráno probudili, tak byla naše společnost rázem světově 3. největší výrobce telefonů. Skvělá historie Lenova v oblasti smartphonů je nyní obohacena díky světově proslulé Motorole a hlavně díky novým kolegům po celém světě, kterých je na 3 500.“

2014-08-XX_Motorola-Business

2. Motorola i Lenovo spolu sdílí historii v oblasti inovací

Mnoho lidí by mohlo namítnout, že stoupající úspěch Lenova je zapříčiněn tím, že lidem již nestačí obyčejné věci, ale chtějí změnu – typicky notebooky Yoga. Od automobilových rádií z roku 1930, první komerční telefon v 80. letech, až po legendární model Razr a nyní tak oblíbený Moto X, se Motorola docela hodně vyhoupla jako všeobecný průkopník.

2014-08-XX_Motorola-Innovation

3. Lenovo i Motorola spolu sdílí i historii skrytou ve vesmíru

Motorola se nacházela – obrazně řečeno – i ve vesmíru při letu na Měsíc v roce 1969, zatímco si zarytí ThinkPad fanoušci jistě rádi uvědomují, že Lenovo ThinkPad notebooky jsou jediné certifikované notebooky, které lze používat na mezinárodní vesmírné stanici ISS.

2014-08-XX_Motorola-Space

4. Nová společná produktová řada firem Lenovo a Motorola je smrtící

Určitě už mnoho lidí vidělo perfektní Moto X, ale viděli jste například i Motorola hodinky – Moto 360? Všechny tyto produkty nejen vypadají velice pohledně a sexy, navíc si ale skvěle rozumí s produkty, jako jsou ThinkPady či Yoga tablety.

2014-09-XX_Motorola-Product-Fam

5. Fanoušci Motoroly si velmi brzo uvědomí, nakolik jsou podobní těm od Lenova – speciálně těm od ThinkPadů

Vedení Motoroly i Lenova to na sociálních sítích, jako např. Twitter či Facebook, vycítilo velice rychle. Fanoušci Motoroly byli jak neurvalí z toho, jak se těší, co nové spojenectví oběma stranám nabídne.

557_gsmarena-001

Nová budoucnost se nám právě dnes otevírá, proto budeme bedlivě sledovat její nadcházející kroky vpřed! A co vy? Co na spojení těchto dvou gigantů říkáte?

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky