Lenovo Blog CZ a Křišťálová lupa 2014

Lenovo Blog CZ a Křišťálová lupa 2014

Přestože nám to bylo již několikrát nabízeno, letos poprvé jsme se rozhodli zařadit Lenovo Blog CZ do nominací na Křišťálovou lupu 2014, každoroční ocenění českých internetových projektů různých kategorií a zaměření. Myslíte si, že si lupu zasloužíme? Podpořte nás!

Anketa Křišťálová Lupa 2014 – Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2014. Devátý ročník nejvýznamnější internetové ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz.

Vedle ankety bude uspořádán také 9. ročník odborné konference Czech Internet Forum 2014, mapující aktuální stav českého Internetu z mnoha úhlů pohledu. Své názory zde přednesou odborníci z prostředí internetového marketingu a médií, e-komerce a telekomunikací.

Anketa i odborná konference navážou na své velmi úspěšné předchozí ročníky.

Obecně se dá říci, že Křišťálová lupa je každoroční prestižní ocenění, o kterém rozhodují sami uživatelé českého internetu tím, že nominují své oblíbené weby v daných kategoriích. Ačkoliv jsme nikdy dříve na lupu nepomýšleli, řekli jsme si, že to letos zkusíme a budeme velice rádi, pokud nás podpoříte.

Pokud se vám líbí Lenovo Blog CZ a chcete jej podpořit, vyplňte, prosím, www.lenovoblog.cz v sekci “Zájmové weby”. Za každý hlas děkujeme!