Společnost Lenovo získala dvě designová ocenění

18. 4. 2014 | 6

Společnost Lenovo získala designová ocenění

Stejně jako loni, společnost Lenovo získává ocenění v prestižní designové soutěži Red Dot, konající se v Essenu v Německu.


V této soutěži hodnotí 40 mezinárodních rozhodčích s odbornými znalostmi v oblasti průmyslového designu. Letos měli opět z čeho vybírat. V soutěži se objevilo 5000 prací designérů, architektů a výrobců z 53 zemí světa. Ocenění 2014 Red Dot “Best of the Best” za produktový design získalo několik zařízení.

ThinkPad X1 Carbon nové generace

S tloušťkou 17,7 mm a váhou 1,3 kg se jedná o nejtenčí a nejlehčí notebook ve své kategorii. Stejně jako jeho předchůdce, vyvolává emoce a již na pohled je jasné, že se jedná o naprosto prémiové zařízení. Recenzi produktu si můžete přečíst [zde].

New X1 Carbon Touch_Hero_01 New X1 Carbon Touch_Standard_05 New X1 Carbon Touch_Standard_03
 

Panoramatický monitor ThinkVision LT2934z

S příchodem nového poměru obrazu 21:9 nemohla zůstat společnost Lenovo pozadu a přišla na trh s pravděpodobně nejhezčím monitorem na světě. Díky použitým technologiím a kvalitnímu zpracování se hodí i pro profesionální užití a tuto cenu si jistě obhájí. Podrobné představení monitoru si můžete přečíst [zde].

LT2934z_03 copy LT2934z_04 copy LT2934z_08 copy LT2934z_05 copy
 
 
Další ocenění si také odnesl tablet ThinkPad 8 s jeho Quickshot Cover, ThinkPad Ultra Messenger a dotykový monitor ThinkVision LT1423p.
ThinkPad 8 Quickshot Cover_04  ThinkPad 8 Quickshot Cover_05Thinkpad 8_Wifi_Standard_04Accessory - QuickShot Cover
1 

Navazují tak na loňský úspěch, kdy společnost Lenovo získala ocenění Red Dot “Design Team of the Year”.

Viceprezident divize ThinkDesign and User Experience David Hill se k výhře vyjádřil takto: 
„Získání ocenění Red Dot „Best of the Best“ je pro nás poctou a také důkazem dobré práce našeho designérského týmu při vytváření opravdu inspirujícího produktového designu, určeného pro naše zákazníky po celém světě.“

DHill_TPQuickshot1

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky