Levný barevný tablet Lenovo A8-50 lze již pořídit také u nás!

5. 4. 2014 | 17

Lenovo A8-50

Společnost Lenovo nedávno představila novinku mezi svými Android tablety řady A. Lenovo A8-50 lahodí oku díky různým barevným provedením. Hodí se především pro surfování na webu, poslouchání hudby a hraní nenáročných her. Jeho malé rozměry, nízká hmotnost a dlouhá výdrž na baterii z něj dělají ideálního a cenově dostupného multimediálního pomocníka pro cestovatele.

 

Výkon sbalený na cesty

Tablet nabízí uživatelům mnoho možností. O zobrazování obsahu se zde stará 8” panel typu IPS o základním HD rozlišení 1200 x 800 pixelů (což je však hodnota, která by na 8” měla stále poskytovat dostatečně ostrý obraz). O výkon se zde tradičně postará levnější, ovšem všeobecně dostatečně výkonný čtyřjádrový procesor Mediatek 8382 s taktem jader 1,3 GHz. O zvukovou stránku věci se zde postarají reproduktory s rozšířením Dolby.

 

 Lenovo-A8-50 red

 

V tabletu již z výroby najdete Android ve verzi 4.2 s příslibem blízké aktualizace na nejnovější Android 4.4 KitKat.

 

Proč je ale pro cestování tak skvělý? Hlavně díky své hmotnosti, která u tohoto kusu je pouhých 360 gramů a výdrži na baterii, kde je tablet připraven uspokojit uživatele na celých náročných 8 hodin. Jako volitelný doplněk je zde nabízen 3G modul, čili není problém zůstat po celý den “na drátu”. Tablet je osazen zadní kamerkou s rozlišením 5 MPx a přední kamerkou pro videohovory s rozlišením 2 MPx.

 

Tablet v sobě již v základu obsahuje aplikace Lenovo DOit, o kterých jsme informovali v nedávném článku.

 

Zmínil jsem se také o více barevných verzích: tablet na náš trh přišel v červené, bílé, žluté, námořnické modři, čili si každý uživatel může vybrat přesně podle svého vkusu.

 

Jak je to s dostupností?

Lenovo A8-50 je u nás dostupný za cenu od 3 999 Kč s DPH, model s 3G od 4 699 Kč s DPH.

 

clip_image003

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky