Lenovo spustilo nový projekt “Lenovo DOers”

16. 3. 2014 | 2

Lenovo Team

Lenovo ČR představilo nový nevšední projekt Lenovo Team, který má dát mottu “For Those Who Do” reálnou podobu. Motto Lenovo “For Those Who Do” znamená podporovat uživatele, aby mohli jít za svými sny. To chce Lenovo podpořit skrze zajímavé osobnosti a jejich příběhy.

 

Tito lidé, takzvaní DOeři, se tak stanou součástí Lenovo Teamu. „Naším cílem je být zde pro ty, kteří se nebojí jít za svými sny. V rámci naší komunikace, ve které využíváme především nová média, se zaměřujeme na mladé lidi, pro něž je online svět zcela přirozenou součástí života,“ uvádí Lucie Orlovská, marketingová manažerka Lenovo Česká republika. „Mladí lidé jsou často plní ideálů, mají zajímavé nápady, ale bojí se je zrealizovat. Pomocí příběhů našich DOerů jim chceme ukázat, že pokud si člověk věří, tak dokáže proměnit své sny ve skutečnost,“ doplňuje.

 

Každý má svou story

„Se společností Lenovo jsem spolupracoval již při expedici Gasherbrum I a II, kde jsme pomocí notebooku ThinkPad zrealizovali přímý přenos z nadmořské výšky 6 400 metrů. Teď přede mnou stojí výzva v podobě vrcholu K2, a i když už mě k sobě tato hora čtyřikrát nepustila, tak věřím, že jednou se to povést musí,“ říká Radek Jaroš, DOer – horolezec, který plánuje dokončit svůj projekt Koruna Himaláje zdoláním K2, osmitisícovky, která mu jako jediná zbývá.

 

Všechny zajímavé příběhy jsou mimo jiné prezentovány na webu www.lenovoteam.cz, kde si je můžete přečíst. Mezi DOery patří lidé z oblasti sportu, designu, architektury, ale i z jiných oborů.

 

Lenovoteam.cz

 

Mezi velmi zajímavé projekty určitě patří i projekt Davida Paškeviče, studenta, který vyvinul vlastní prototyp 3D pera.

 

„Od malička jsem se věnoval modelování a později jsem se začal zajímat o elektroniku a technologii 3D tisku. Nedokonalost mé 3D tiskárny mě přivedla na myšlenku vytvořit 3D pero, kterým bych mohl výrobky 3D tiskárny opravovat. K vývoji mi stačil počítač a volně šiřitelný software, ve kterém jsem mohl pero navrhnout. V současné době započala výroba prvních kusů, které v březnu plánuji uvést na trh,“ říká David Paškevič, který svůj nápad dokázal dovést až do reálné podoby.

 

David Paškevič_student

 

Lenovo ČR chce také v rámci uvedení tohoto nového projektu spustit i soutěže, kde se budou moci uživatelé a fanoušci značky seznámit s DOery, jejichž počet má postupem času narůstat a kteří mají lidem ukázat to, že všechno jde, chce to mít jen motivaci k velkým krokům.

 

Nezapomeňte tedy sledovat stránky Lenovo Teamu a komunikační kanály Lenovo ČR, jako jsou Facebook, Twitter, ale i náš blog, kde se budeme přibývajícím novinkám věnovat!

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky