Zabezpečení Norton k novému Lenovu na rok zdarma

17. 10. 2013 | 24

Máme pro vás oznámení zajímavé akce: k novému počítači nebo tabletu Lenovo daných řad (více v článku) získáte po registraci na webu roční předplatné internetového nebo mobilního zabezpečení od Nortonu zdarma. Akce probíhá do ledna 2014, nebo do vyprodání zásob.

nic-25255B6-25255D nms-25255B10-25255D

Pokud si zakoupíte nový notebook, počítač nebo tablet Lenovo a na krabici najdete výše zobrazenou nálepku*, získáte po registraci na webu www.lenovo-norton.cz zdarma roční předplatné zabezpečení Norton v závislosti na zakoupeném zařízení – notebooky a tablety s Windows získají předplatné Norton Internet Security, tablety s Androidem zase Norton Mobile Security. Akce platí do ledna, nebo do vyprodání zásob.

(* Nicméně i nové stroje bez nálepky je možné zaregistrovat, stačí když sériové číslo akceptuje webová stránka, čili můžete vyzkoušet.)

Pro která zařízení akce platí

Obecně akce platí pro všechny notebooky, tablety, All-in-One a stolní počítače Idea včetně pracovních řad B a V, ale také pro ThinkPady Edge.

Norton Internet Security

Norton Internet Security je kompletní řešení antivirové ochrany, ale také ochrany proti internetovým hrozbám (včetně e-mailu nebo Facebooku). Ochrana funguje aktivně jak v rámci antiviru, tak ochrany proti internetovým hrozbám, a to včetně firewallu, čili ve většině případů dojde k zamezení napadení ještě před tím, než se hrozby dostanou do počítače. Součástí balíku je také dokonce nástroj pro údržbu počítače: defragmentace a správce spuštění. S Norton Internet Security se můžete na noteboocích Lenovo setkat, protože bývá u ThinkPadů předinstalovaný.

Norton Mobile Security

Norton Mobile Security je ochrana pro mobilní telefony a tablety s operačními systémy iOS a Android. Řešení dokáže skrze webovou aplikaci najít ztracené nebo ukradené zařízení, dokáže zálohovat (a také obnovit) kontakty a v případě zařízení se systémem Android (čili na tabletech Lenovo) navíc umožňuje spoustu dalších možností:

  • antivirovou ochranu,
  • ochranu před phishingem,
  • nalezení zařízení po zvuku (pamatujete na videa k původnímu ThinkPad Tabletu?),
  • vzdálené zablokování a/nebo vymazání zařízení,
  • tajné fotografování (pomocí webové kamery vyfotí fotku osoby, která používá kradené zařízení),
  • blokace SIM karty,
  • blokace SMS a hovorů.

Odpovědět

comment-avatar

Informace: Žádné osobní údaje nejsou povinné! Povinný je pouze text komentáře.


Související příspěvky