Spouštíme fórum!

Spouštíme fórum!

Všem návštěvníkům na vědomost se dává – tedy pokud jste si nevšimli velkého červeného tlačítka nahoře v menu, případně jste na mobilu, kde jej neuvidíte – že právě dnes, nyní spouštíme historicky první Lenovo Blog CZ fórum, jehož hlavním moderátorem a správcem bude Vám všem jistě dobře známý Python.P (alias náš redaktor Jirka Pitek). Fórum bude sloužit jako rozšíření klasických diskusí pod články, budete tak zde moci zakládat vlastní témata a diskutovat o tom, co vás zajímá, případně vám čas od času dokonce poradíme (když tedy zrovna náhodou bude naše křišťálová lupa, ehm… tedy koule znát odpověď).

Snad se vám bude na fóru líbit, uvidíme se tam!

Upozornění hned na úvod: ačkoliv si to přečtete i v pravidlech fóra, která jistě každý z vás prochází, tak vezměte na vědomí, že fórum neslouží a nebude sloužit jako kniha stížností! Takové příspěvky automaticky mažeme, nesloužíme a nemůžeme sloužit jako prostředník pro vyřizování stížností ať už na cokoliv. Děkujeme za pochopení!

Odkaz na fórum zde.

  • Petr

    prosím o radu vlastním tablet lenovo yoga 2 10 palců mám problém od novoty my problikává displej nějakou dobu svítí na plný výkon po nějaké chvílí klesne o cirka deset procent vypnul jsem veškeré spořiče i automatické nastavení displeje i tak to dělá neví te co s tím dělat diki za odpověď .

  • Petr

    několikrát jsem se snažil zaregistrovat ale bez výsledku stále to píše zadejte správnou emailovou adresu mám stále stejnou jinou neznám tak už nevím co mám dělat