26. srpna 2014: jedno velké překvapení?

26. srpna 2014: jedno velké překvapení?

Na 26. srpna 2014, přesněji na odpolední hodiny, rozeslala společnost Lenovo ČR pozvánku na tiskovou konferenci s názvem: „Konec šedé eminence, je tu oficiální existence“. Copak se za tím může asi tak skrývat?

Šedá barva není nijak extra pěkná, alespoň mně se nijak extra nikdy nelíbila, proto ji beru jako negativní, to samé platí i v některých ohledech v souvislosti s elektronikou (vybavuji si výrazy jako “šedivky”).

Co se nám tedy Lenovo snaží říci? To samozřejmě s jistotou zjistíme právě 26. srpna odpoledne. Ale shrnout fakta si můžeme už nyní – české Lenovo chce skoncovat s “šedou eminencí”, tedy něčím neoficiálním, naopak chce přijít s “oficiální existencí”.

O co se asi tak může jednat? Nějaké (údajně potvrzené) domněnky se už objevily různě po internetu

 

 otaznik_thumb1

Mají naši čtenáři nějaké zajímavé tipy na to, co má Lenovo u nás v plánu? Můžete nám dát vědět zde v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!

  • Martin Bodlák

    Podle různých dalších zdrojů na internetu to bude oficiální prodej mobilních telefonů. Sám jsem zvědavý, i když zatím stále nedám dopustit na Motorolu… aktuálně Moto G.

  • Petr Vones

    Lenovo vystoupi z sede zony prumernych, nespolehlivych a zamenitelnych produktu ? To co predvadi u .40 rady uz nema obdoby. Takovych problemu nikdy predtim nebylo.

  • Petr Horn

    Telefony, ono už to není ani žádné velké tajemství… :-)