29. října Lenovo s „Jobsem“ představují #BETTERWAY

29. října Lenovo s „Jobsem“ představují #BETTERWAY

Za pár dní, 29. října 2013, má Lenovo naplánované odhalení něčeho nového, co označuje za “lepší způsob” s hashtagem #BETTERWAY. Podle všeho má Lenovo novinky představovat spolu s populárním hercem Ashtonem Kutcherem (který paradoxně hraje Steva Jobse v novém filmu jOBS). Uhádnete, co se chystá?

Ashton Kutcher jako Steve Jobs ve filmu jOBS

Mezinárodní Facebooková stránka, web i YouTube profil společnosti Lenovo se teď hemží datem 29. října, lifestylovými fotkami Ashtona Kutchera a hashtagem #BETTERWAY (čili “lepší způsob”) – všechny tyto kanály lákají na představení něčeho nového a indicií pro nás má být jen a pouze Jobs, tedy Ashton, podle všeho zapínací tlačítko na obrázku a sousloví “lepší způsob”.

My už sice víme, co se chystá, musíme potvrdit, že to je skutečně skvěle vymyšlený “better way”, a i kdybychom moc chtěli, nemůžeme o tom mluvit. Nicméně co vy – uhádnete, co se chystá? Jaký máte názor na novou tvář Lenova v podobě Ashtona Kutchera? Podělte se s námi v komentářích pod článkem!

 • Petr Vones

  Lepsi zpusob ? To bude petirade rozlozeni klavesnice zcela bez F klaves (na Facebook nejsou potreba a bezne uzivatele jen matou), kde budou uz jen pres Fn na ciselnych klavesach. Zcela v duchu vyvoje krajne neergonomickeho rozlozeni navigacnich klaves u novych ThinkPadu (doporucuji komentare pod nejnovejsim blogem na Lenovo blogs US).

 • okoloiduci

  Betterway? To bude asi vymena hroznych ne-ergonimockych trackpoint tlacidiel, za vyborny ergonomicky vypinac na stene.

 • R46

  Bude to tablet s vestavenym stojankem :-)

  • V sobotu přidám článek: „první pohled“, zkušenosti z krátkého používání.

   • R46

    OK,
    mel jsem pravdu?:-)