Výzva: Hledají se zajímaví uživatelé, využití a jiné pikošky ze světa ThinkPadu (soutěž o ceny)

Letos slaví profesionální notebooky ThinkPad své 20. výročí a v souvislosti s tím dáváme dohromady zajímavé uživatele nebo využití těchto černých pracovních strojů, případně různé “pikošky”, které se k nim váží. Podělte se s námi o ně a vyhrajte zajímavé ceny!

ThinkPady letos v říjnu slaví 20 let své existence (od roku 1992). Z významných uživatelů jsme slyšeli už o Radku Jarošovi, Formuli 1, NASA a její vesmírné stanici, North American Eaglu, akrobatickém pilotovi Martinu Šonkovi, ale také dalších využitích nebo uživatelích ThinkPadů. Rádi bychom ale našli více (ideálně) místních příkladů zajímavých uživatelů nebo obecně unikátního využití notebooků ThinkPad, o kterých by stálo za to dozvědět se víc a “ukázat je světu”.

space-station-10-years-thinkpad-1-25255B4-25255D

090708c-25255B6-25255D

lewis-in-garage-with-lenovo-laptop-25255B3-25255D tiskovka-25255B4-25255D

Pokud znáte zajímavou osobu nebo organizaci, která v posledních 20 letech používala nebo používá ThinkPady, pokud znáte zajímavou příhodu, příběh nebo zajímavost vážící se k ThinkPadu, napište nám e-mail a zapojte se do soutěže o příslušenství Lenovo – tři nejzajímavější příspěvky oceníme níže uvedenými cenami.

Ceny pro tři nejzajímavější

Kontakt, podmínky

Své tipy posílejte na náš e-mail lenovoblogcz@gmail.com, v ideálním případě označte předmětem “Zajímavé použití ThinkPadu”. E-maily pro zařazení do soutěže o ceny musí dorazit do neděle 5. srpna 2012 včetně. Následně vybereme tři nejzajímavější a odměníme je výše uvedenými cenami.

 • Petr Vones

  To je opravdu ironie. Slavit vyroci neceho, co bylo prave nesmyslne pohrbeno :-/

  • kolemjdouci

   ;-)

  • mb

   zlatá slova

  • T41

   Jestli máte na mysli tu novou klávesnici s dementním rozložením (ala TP EDGE) tak souhlasím…

 • mb

  Asi nejvíc pikantní mi přijde, že Lenovo ruku v ruce s Microsoftem ze mě udělali applistu. Prvně začal Microsoft XPčkama a dorazil to Vistou, pak Lenovo s notebooky, které z neznámých důvodů označují Thinkpad Classic.

  Až vyjdou Windows 8, tak zkusím koupit s nimi nějakou T530 – ale bojím se, že to bude už opravdu naposledy.

 • Tomáš Mores

  Nezazdili jste tu soutěž trošku? Já do ní taky poslal příspěvek, ale jaksi výsledky nikde :(..

 • Petr Vones

  Tak prave dnes je ten stastny (nebo spise smutny ?) den http://blog.lenovo.com/news/20-fun-facts-about-the-thinkpad